Streetview Vaartuigenlaan 78 Woerden

Vaartuigenlaan 78, 3448 WP Woerden

323 m² Bouwjaar 1993

Vaartuigenlaan 78 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 323 m² en een perceel van 418 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
323 m²
Perceeloppervlakte
418 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vaartuigenlaan 78

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

5335 Inwoners
2325 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2311 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Molenvliet-West
60% Koopwoningen
8.331 Inwoners per km²

Locatie van Vaartuigenlaan 78

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Vaartuigenlaan 78

Wat is de geschatte woningwaarde van Vaartuigenlaan 78?

De gemiddelde woningwaarde in Molenvliet-West is €342.000. Dat komt neer op circa €1.059 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vaartuigenlaan 78 zich tot de wijk Molenvliet-West?

Vaartuigenlaan 78 is een woonhuis van 323 m² in de wijk Molenvliet-West. De buurt telt 2.311 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.331 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vaartuigenlaan 78?

Vaartuigenlaan 78 is een woonhuis in Molenvliet-West, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vaartuigenlaan 78 vergeleken met de buurt?

Vaartuigenlaan 78 heeft 323 m² woonoppervlakte. Het perceel is 418 m². In Molenvliet-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Molenvliet-West?

De wijk Molenvliet-West in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 5.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenvliet-West?

Vanuit Vaartuigenlaan 78 in Molenvliet-West bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Molenvliet-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vaartuigenlaan 78: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Molenvliet-West?

Recreatie nabij Molenvliet-West: restaurant (1.4 km), cafe (2.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Vaartuigenlaan 78?