Tussenwoning Klaproosweide 80 Woerden

Klaproosweide 80, 3448 JH Woerden

95 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Klaproosweide 80 is een tussenwoning in Woerden, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 114 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
308 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Klaproosweide 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klaproosweide 80

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
99.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

5335 Inwoners
2325 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2311 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Molenvliet-West
60% Koopwoningen
8.331 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Klaproosweide 80

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Klaproosweide 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaproosweide 80?

De prijsindicatie voor Klaproosweide 80 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenvliet-West is €342.000. Dat komt neer op circa €3.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaproosweide 80 zich tot de wijk Molenvliet-West?

Klaproosweide 80 is een tussenwoning van 95 m² in de wijk Molenvliet-West. De buurt telt 2.311 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.331 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaproosweide 80?

Klaproosweide 80 is een tussenwoning in Molenvliet-West, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Klaproosweide 80 vergeleken met de buurt?

Klaproosweide 80 heeft 95 m² woonoppervlakte en 308 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Molenvliet-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klaproosweide 80 en wat betekent dat?

Klaproosweide 80 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-04-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klaproosweide 80?

Klaproosweide 80 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Molenvliet-West?

De wijk Molenvliet-West in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 5.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenvliet-West?

Vanuit Klaproosweide 80 in Molenvliet-West bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.