2-onder-1-kapwoning Boterbloemweide 51 Woerden

Boterbloemweide 51, 3448 HZ Woerden

180 m² Bouwjaar 1985 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Boterbloemweide 51 is een 2-onder-1-kapwoning in Woerden, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 215 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
215 m²
Inhoud
648 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
by_water, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Boterbloemweide 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boterbloemweide 51

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
130.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
125.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.2%
CO₂-emissie
28.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

5335 Inwoners
2325 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2311 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Molenvliet-West
60% Koopwoningen
8.331 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boterbloemweide 51

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Boterbloemweide 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Boterbloemweide 51?

De prijsindicatie voor Boterbloemweide 51 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenvliet-West is €342.000. Dat komt neer op circa €1.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boterbloemweide 51 zich tot de wijk Molenvliet-West?

Boterbloemweide 51 is een 2-onder-1-kapwoning van 180 m² in de wijk Molenvliet-West. De buurt telt 2.311 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.331 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boterbloemweide 51?

Boterbloemweide 51 is een 2-onder-1-kapwoning in Molenvliet-West, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Boterbloemweide 51 vergeleken met de buurt?

Boterbloemweide 51 heeft 180 m² woonoppervlakte en 648 m³ inhoud. Het perceel is 215 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Molenvliet-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boterbloemweide 51 en wat betekent dat?

Boterbloemweide 51 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-02-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boterbloemweide 51?

Boterbloemweide 51 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Molenvliet-West?

De wijk Molenvliet-West in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 5.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenvliet-West?

Vanuit Boterbloemweide 51 in Molenvliet-West bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.