Eengezinswoning, hoekwoning Boterbloemweide 54 Woerden

Boterbloemweide 54, 3448 HX Woerden

116 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Boterbloemweide 54 is een eengezinswoning, hoekwoning in Woerden, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 165 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
382 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Boterbloemweide 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boterbloemweide 54

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
140.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.4%
CO₂-emissie
30.45 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (51.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

5335 Inwoners
2325 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2311 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Molenvliet-West
60% Koopwoningen
8.331 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boterbloemweide 54

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Boterbloemweide 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Boterbloemweide 54?

De prijsindicatie voor Boterbloemweide 54 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenvliet-West is €342.000. Dat komt neer op circa €2.948 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boterbloemweide 54 zich tot de wijk Molenvliet-West?

Boterbloemweide 54 is een eengezinswoning, hoekwoning van 116 m² in de wijk Molenvliet-West. De buurt telt 2.311 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.331 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boterbloemweide 54?

Boterbloemweide 54 is een eengezinswoning, hoekwoning in Molenvliet-West, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Boterbloemweide 54 vergeleken met de buurt?

Boterbloemweide 54 heeft 116 m² woonoppervlakte en 382 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Molenvliet-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boterbloemweide 54 en wat betekent dat?

Boterbloemweide 54 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boterbloemweide 54?

Boterbloemweide 54 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 51 m².

Hoe is de woningmarkt in Molenvliet-West?

De wijk Molenvliet-West in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 5.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenvliet-West?

Vanuit Boterbloemweide 54 in Molenvliet-West bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.