Streetview Waardsedijk 17 Woerden

Waardsedijk 17, 3448 HV Woerden

163 m² Bouwjaar 1978 7 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Waardsedijk 17 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 735 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
735 m²
Inhoud
757 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Waardsedijk 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waardsedijk 17

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
99.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
26.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
80.7%
CO₂-emissie
6.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Woerden

4380 Inwoners
1880 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1899 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Bloemen- en Bomenkwartier
61% Koopwoningen
7.039 Inwoners per km²

Locatie van Waardsedijk 17

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Waardsedijk 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Waardsedijk 17?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemen- en Bomenkwartier is €343.000. Dat komt neer op circa €2.104 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waardsedijk 17 zich tot de wijk Bloemen- en Bomenkwartier?

Waardsedijk 17 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Bloemen- en Bomenkwartier. De buurt telt 1.899 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.039 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waardsedijk 17?

Waardsedijk 17 is een woonhuis in Bloemen- en Bomenkwartier, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Waardsedijk 17 vergeleken met de buurt?

Waardsedijk 17 heeft 163 m² woonoppervlakte en 757 m³ inhoud. Het perceel is 735 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bloemen- en Bomenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waardsedijk 17 en wat betekent dat?

Waardsedijk 17 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-08-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waardsedijk 17?

Waardsedijk 17 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemen- en Bomenkwartier?

De wijk Bloemen- en Bomenkwartier in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 4.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemen- en Bomenkwartier?

Vanuit Waardsedijk 17 in Bloemen- en Bomenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.