Streetview Waardsedijk 12 Woerden

Waardsedijk 12, 3448 HV Woerden

210 m² Bouwjaar 1978

Waardsedijk 12 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m² en een perceel van 705 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
705 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Waardsedijk 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Woerden

4380 Inwoners
1880 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1899 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Bloemen- en Bomenkwartier
61% Koopwoningen
7.039 Inwoners per km²

Locatie van Waardsedijk 12

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Waardsedijk 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Waardsedijk 12?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemen- en Bomenkwartier is €343.000. Dat komt neer op circa €1.633 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waardsedijk 12 zich tot de wijk Bloemen- en Bomenkwartier?

Waardsedijk 12 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Bloemen- en Bomenkwartier. De buurt telt 1.899 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.039 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waardsedijk 12?

Waardsedijk 12 is een woonhuis in Bloemen- en Bomenkwartier, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Waardsedijk 12 vergeleken met de buurt?

Waardsedijk 12 heeft 210 m² woonoppervlakte. Het perceel is 705 m². In Bloemen- en Bomenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bloemen- en Bomenkwartier?

De wijk Bloemen- en Bomenkwartier in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 4.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemen- en Bomenkwartier?

Vanuit Waardsedijk 12 in Bloemen- en Bomenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bloemen- en Bomenkwartier?

Zorg en onderwijs in de buurt van Waardsedijk 12: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bloemen- en Bomenkwartier?

Recreatie nabij Bloemen- en Bomenkwartier: restaurant (0.6 km), cafe (1 km).