Streetview Molenvlietbrink 32 Woerden

Molenvlietbrink 32, 3448 HM Woerden

55 m² Bouwjaar 1983 Label C

Molenvlietbrink 32 is een appartement in Woerden, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €368.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
55 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Molenvlietbrink 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenvlietbrink 32

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
88.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
239.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Woerden

3620 Inwoners
1505 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1491 Woningvoorraad
€368.000 Gem. woningwaarde Molenvliet-Oost
61% Koopwoningen
6.121 Inwoners per km²

Locatie van Molenvlietbrink 32

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Molenvlietbrink 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenvlietbrink 32?

De gemiddelde woningwaarde in Molenvliet-Oost is €368.000. Dat komt neer op circa €6.691 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenvlietbrink 32 zich tot de wijk Molenvliet-Oost?

Molenvlietbrink 32 is een appartement van 55 m² in de wijk Molenvliet-Oost. De buurt telt 1.491 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.121 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenvlietbrink 32?

Molenvlietbrink 32 is een appartement in Molenvliet-Oost, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Molenvlietbrink 32 vergeleken met de buurt?

Molenvlietbrink 32 heeft 55 m² woonoppervlakte. In Molenvliet-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €368.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenvlietbrink 32 en wat betekent dat?

Molenvlietbrink 32 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-03-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 49.38 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Molenvliet-Oost?

De wijk Molenvliet-Oost in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 3.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €368.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenvliet-Oost?

Vanuit Molenvlietbrink 32 in Molenvliet-Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Molenvliet-Oost?