Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Ganzerikveld 12 Woerden

Ganzerikveld 12, 3448 GW Woerden

120 m² Bouwjaar 1984 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Ganzerikveld 12 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Woerden, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 219 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
219 m²
Inhoud
380 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ganzerikveld 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ganzerikveld 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
137.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.7%
CO₂-emissie
25.51 kg/m²

Tuin
Ja (81.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

5335 Inwoners
2325 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2311 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Molenvliet-West
60% Koopwoningen
8.331 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ganzerikveld 12

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Ganzerikveld 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Ganzerikveld 12?

De prijsindicatie voor Ganzerikveld 12 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenvliet-West is €342.000. Dat komt neer op circa €2.850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ganzerikveld 12 zich tot de wijk Molenvliet-West?

Ganzerikveld 12 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 120 m² in de wijk Molenvliet-West. De buurt telt 2.311 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.331 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ganzerikveld 12?

Ganzerikveld 12 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Molenvliet-West, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ganzerikveld 12 vergeleken met de buurt?

Ganzerikveld 12 heeft 120 m² woonoppervlakte en 380 m³ inhoud. Het perceel is 219 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Molenvliet-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ganzerikveld 12 en wat betekent dat?

Ganzerikveld 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ganzerikveld 12?

Ganzerikveld 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 81 m².

Hoe is de woningmarkt in Molenvliet-West?

De wijk Molenvliet-West in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 5.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenvliet-West?

Vanuit Ganzerikveld 12 in Molenvliet-West bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.