Streetview de Dieze 18 Woerden

de Dieze 18, 3448 CP Woerden

218 m² Bouwjaar 1978 7 kamers Label C

de Dieze 18 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m², een perceel van 420 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €368.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
218 m²
Perceeloppervlakte
420 m²
Inhoud
683 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor de Dieze 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel de Dieze 18

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Woerden

3620 Inwoners
1505 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1491 Woningvoorraad
€368.000 Gem. woningwaarde Molenvliet-Oost
61% Koopwoningen
6.121 Inwoners per km²

Locatie van de Dieze 18

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over de Dieze 18

Wat is de geschatte woningwaarde van de Dieze 18?

De prijsindicatie voor de Dieze 18 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenvliet-Oost is €368.000. Dat komt neer op circa €1.688 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Dieze 18 zich tot de wijk Molenvliet-Oost?

de Dieze 18 is een woonhuis van 218 m² in de wijk Molenvliet-Oost. De buurt telt 1.491 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.121 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Dieze 18?

de Dieze 18 is een woonhuis in Molenvliet-Oost, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is de Dieze 18 vergeleken met de buurt?

de Dieze 18 heeft 218 m² woonoppervlakte en 683 m³ inhoud. Het perceel is 420 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Molenvliet-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €368.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van de Dieze 18 en wat betekent dat?

de Dieze 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-09-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van de Dieze 18?

de Dieze 18 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Molenvliet-Oost?

De wijk Molenvliet-Oost in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 3.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €368.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenvliet-Oost?

Vanuit de Dieze 18 in Molenvliet-Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.