Streetview Stromenlaan 52 Woerden

Stromenlaan 52, 3448 CG Woerden

87 m² Bouwjaar 1980

Stromenlaan 52 is een appartement in Woerden, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €368.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
87 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Stromenlaan 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Woerden

3620 Inwoners
1505 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1491 Woningvoorraad
€368.000 Gem. woningwaarde Molenvliet-Oost
61% Koopwoningen
6.121 Inwoners per km²

Locatie van Stromenlaan 52

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Stromenlaan 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Stromenlaan 52?

De prijsindicatie voor Stromenlaan 52 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenvliet-Oost is €368.000. Dat komt neer op circa €4.230 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stromenlaan 52 zich tot de wijk Molenvliet-Oost?

Stromenlaan 52 is een appartement van 87 m² in de wijk Molenvliet-Oost. De buurt telt 1.491 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.121 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stromenlaan 52?

Stromenlaan 52 is een appartement in Molenvliet-Oost, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Stromenlaan 52 vergeleken met de buurt?

Stromenlaan 52 heeft 87 m² woonoppervlakte. In Molenvliet-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €368.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Molenvliet-Oost?

De wijk Molenvliet-Oost in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 3.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €368.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenvliet-Oost?

Vanuit Stromenlaan 52 in Molenvliet-Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Molenvliet-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Stromenlaan 52: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Molenvliet-Oost?

Recreatie nabij Molenvliet-Oost: restaurant (0.7 km), cafe (2.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Stromenlaan 52?