Herenhuis, tussenwoning Tornemeer 52 Woerden

Tornemeer 52, 3446 JL Woerden

156 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Tornemeer 52 is een herenhuis, tussenwoning in Woerden, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 141 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
666 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€705.000 tot €805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Tornemeer 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tornemeer 52

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Woerden

3160 Inwoners
1145 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1137 Woningvoorraad
€596.000 Gem. woningwaarde Waterrijk
93% Koopwoningen
6.213 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tornemeer 52

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Tornemeer 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Tornemeer 52?

De prijsindicatie voor Tornemeer 52 ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in Waterrijk is €596.000. Dat komt neer op circa €3.821 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tornemeer 52 zich tot de wijk Waterrijk?

Tornemeer 52 is een herenhuis, tussenwoning van 156 m² in de wijk Waterrijk. De buurt telt 1.137 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.213 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tornemeer 52?

Tornemeer 52 is een herenhuis, tussenwoning in Waterrijk, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tornemeer 52 vergeleken met de buurt?

Tornemeer 52 heeft 156 m² woonoppervlakte en 666 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Waterrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tornemeer 52 en wat betekent dat?

Tornemeer 52 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-03-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tornemeer 52?

Tornemeer 52 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Waterrijk?

De wijk Waterrijk in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 3.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waterrijk?

Vanuit Tornemeer 52 in Waterrijk bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.