Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 40 m²
- Inhoud
- 433 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
Veluwemeer 272 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 40 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veluwemeer 272
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Waterrijk is €596.000. Dat komt neer op circa €5.369 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeluwemeer 272 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Waterrijk. De buurt telt 1.137 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.213 inwoners per km².
Veluwemeer 272 is een woonhuis in Waterrijk, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Veluwemeer 272 heeft 111 m² woonoppervlakte en 433 m³ inhoud. Het perceel is 40 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Waterrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Veluwemeer 272 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Veluwemeer 272 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Waterrijk in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 3.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Veluwemeer 272 in Waterrijk bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Veluwemeer 272: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.