Eengezinswoning, tussenwoning Veluwemeer 176 Woerden

Veluwemeer 176, 3446 JD Woerden

184 m² Bouwjaar 2006 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Veluwemeer 176 is een eengezinswoning, tussenwoning in Woerden, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
184 m²
Inhoud
696 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Veluwemeer 176

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veluwemeer 176

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.08 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Blokverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (20.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Woerden

3160 Inwoners
1145 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1137 Woningvoorraad
€596.000 Gem. woningwaarde Waterrijk
93% Koopwoningen
6.213 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veluwemeer 176

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Veluwemeer 176

Wat is de geschatte woningwaarde van Veluwemeer 176?

De prijsindicatie voor Veluwemeer 176 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Waterrijk is €596.000. Dat komt neer op circa €3.239 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veluwemeer 176 zich tot de wijk Waterrijk?

Veluwemeer 176 is een eengezinswoning, tussenwoning van 184 m² in de wijk Waterrijk. De buurt telt 1.137 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.213 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veluwemeer 176?

Veluwemeer 176 is een eengezinswoning, tussenwoning in Waterrijk, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Veluwemeer 176 vergeleken met de buurt?

Veluwemeer 176 heeft 184 m² woonoppervlakte en 696 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Waterrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veluwemeer 176 en wat betekent dat?

Veluwemeer 176 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-03-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veluwemeer 176?

Veluwemeer 176 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 20 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Waterrijk?

De wijk Waterrijk in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 3.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waterrijk?

Vanuit Veluwemeer 176 in Waterrijk bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.