Streetview Veluwemeer 114 Woerden

Veluwemeer 114, 3446 JD Woerden

195 m² Bouwjaar 2006 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Veluwemeer 114 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m², een perceel van 80 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
80 m²
Inhoud
771 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Veluwemeer 114

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veluwemeer 114

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
113.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Woerden

3160 Inwoners
1145 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1137 Woningvoorraad
€596.000 Gem. woningwaarde Waterrijk
93% Koopwoningen
6.213 Inwoners per km²

Locatie van Veluwemeer 114

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Veluwemeer 114

Wat is de geschatte woningwaarde van Veluwemeer 114?

De prijsindicatie voor Veluwemeer 114 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Waterrijk is €596.000. Dat komt neer op circa €3.056 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veluwemeer 114 zich tot de wijk Waterrijk?

Veluwemeer 114 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Waterrijk. De buurt telt 1.137 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.213 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veluwemeer 114?

Veluwemeer 114 is een woonhuis in Waterrijk, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Veluwemeer 114 vergeleken met de buurt?

Veluwemeer 114 heeft 195 m² woonoppervlakte en 771 m³ inhoud. Het perceel is 80 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Waterrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veluwemeer 114 en wat betekent dat?

Veluwemeer 114 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-09-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veluwemeer 114?

Veluwemeer 114 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Waterrijk?

De wijk Waterrijk in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 3.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waterrijk?

Vanuit Veluwemeer 114 in Waterrijk bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.