Galerijflat (appartement) Marshalllaan 59 Woerden

Marshalllaan 59, 3446 HR Woerden

94 m² Bouwjaar 2017 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Marshalllaan 59 is een galerijflat (appartement) in Woerden, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
94 m²
Inhoud
302 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Marshalllaan 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marshalllaan 59

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Woerden

3160 Inwoners
1145 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1137 Woningvoorraad
€596.000 Gem. woningwaarde Waterrijk
93% Koopwoningen
6.213 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marshalllaan 59

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Marshalllaan 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Marshalllaan 59?

De prijsindicatie voor Marshalllaan 59 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Waterrijk is €596.000. Dat komt neer op circa €6.340 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marshalllaan 59 zich tot de wijk Waterrijk?

Marshalllaan 59 is een galerijflat (appartement) van 94 m² in de wijk Waterrijk. De buurt telt 1.137 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.213 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marshalllaan 59?

Marshalllaan 59 is een galerijflat (appartement) in Waterrijk, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Marshalllaan 59 vergeleken met de buurt?

Marshalllaan 59 heeft 94 m² woonoppervlakte en 302 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Waterrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marshalllaan 59 en wat betekent dat?

Marshalllaan 59 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-11-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marshalllaan 59?

Marshalllaan 59 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Waterrijk?

De wijk Waterrijk in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 3.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waterrijk?

Vanuit Marshalllaan 59 in Waterrijk bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.