Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 315 m²
- Perceeloppervlakte
- 699 m²
Marshalllaan 11 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 315 m² en een perceel van 699 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Marshalllaan 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Waterrijk is €596.000. Dat komt neer op circa €1.892 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMarshalllaan 11 is een woonhuis van 315 m² in de wijk Waterrijk. De buurt telt 1.137 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.213 inwoners per km².
Marshalllaan 11 is een woonhuis in Waterrijk, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Marshalllaan 11 heeft 315 m² woonoppervlakte. Het perceel is 699 m². In Waterrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Waterrijk in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 3.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Marshalllaan 11 in Waterrijk bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Marshalllaan 11: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Waterrijk: restaurant (0.5 km), cafe (2.8 km).
Een woningrapport voor Marshalllaan 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Waterrijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.