Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 259 m²
Beyenlaan 2 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beyenlaan 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Waterrijk is €596.000. Dat komt neer op circa €2.301 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeyenlaan 2 is een woonhuis van 259 m² in de wijk Waterrijk. De buurt telt 1.137 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.213 inwoners per km².
Beyenlaan 2 is een woonhuis in Waterrijk, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Beyenlaan 2 heeft 259 m² woonoppervlakte. In Waterrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Beyenlaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Waterrijk in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 3.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Beyenlaan 2 in Waterrijk bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beyenlaan 2: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Waterrijk: restaurant (0.5 km), cafe (2.8 km).
Een woningrapport voor Beyenlaan 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Waterrijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2020, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.