Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 2440 m²
Veldwijk 8 A is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 2440 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €804.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veldwijk 8 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
3.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Cattenbroek is €804.000. Dat komt neer op circa €330 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeldwijk 8 A is een woonhuis van 2440 m² in de wijk Cattenbroek. De buurt telt 52 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 71 inwoners per km².
Veldwijk 8 A is een woonhuis in Cattenbroek, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Veldwijk 8 A heeft 2440 m² woonoppervlakte. In Cattenbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €804.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Cattenbroek in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €804.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Veldwijk 8 A in Cattenbroek bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Veldwijk 8 A: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Cattenbroek: restaurant (0.6 km), cafe (3 km).
Een woningrapport voor Veldwijk 8 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Cattenbroek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2000, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.