Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 561 m²
- Perceeloppervlakte
- 1033 m²
- Inhoud
- 2329 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 6
Cattenbroekerdijk 2 A is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 561 m², een perceel van 1033 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €804.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Cattenbroekerdijk 2 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
3.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Cattenbroek is €804.000. Dat komt neer op circa €1.433 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCattenbroekerdijk 2 A is een woonhuis van 561 m² in de wijk Cattenbroek. De buurt telt 52 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 71 inwoners per km².
Cattenbroekerdijk 2 A is een woonhuis in Cattenbroek, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Cattenbroekerdijk 2 A heeft 561 m² woonoppervlakte en 2329 m³ inhoud. Het perceel is 1033 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 62 m² per kamer. In Cattenbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €804.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Cattenbroekerdijk 2 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Cattenbroekerdijk 2 A heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Cattenbroek in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €804.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Cattenbroekerdijk 2 A in Cattenbroek bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Cattenbroekerdijk 2 A: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.1 km.