Streetview Prins Mauritssingel 2 Woerden

Prins Mauritssingel 2, 3445 XA Woerden

161 m² Bouwjaar 1988 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Prins Mauritssingel 2 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 350 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
350 m²
Inhoud
637 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Prins Mauritssingel 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Mauritssingel 2

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

4640 Inwoners
1920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1948 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenkwartier
62% Koopwoningen
4.757 Inwoners per km²

Locatie van Prins Mauritssingel 2

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Prins Mauritssingel 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Mauritssingel 2?

De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €423.000. Dat komt neer op circa €2.627 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Mauritssingel 2 zich tot de wijk Staatsliedenkwartier?

Prins Mauritssingel 2 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Staatsliedenkwartier. De buurt telt 1.948 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.757 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Mauritssingel 2?

Prins Mauritssingel 2 is een woonhuis in Staatsliedenkwartier, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Prins Mauritssingel 2 vergeleken met de buurt?

Prins Mauritssingel 2 heeft 161 m² woonoppervlakte en 637 m³ inhoud. Het perceel is 350 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Staatsliedenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Mauritssingel 2 en wat betekent dat?

Prins Mauritssingel 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-08-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Mauritssingel 2?

Prins Mauritssingel 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenkwartier?

De wijk Staatsliedenkwartier in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 4.640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?