Eengezinswoning, tussenwoning Adriaan Duyckpad 7 Woerden

Adriaan Duyckpad 7, 3445 VS Woerden

171 m² Bouwjaar 2015 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Adriaan Duyckpad 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Woerden, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 142 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
142 m²
Inhoud
635 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Adriaan Duyckpad 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Adriaan Duyckpad 7

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
69.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
76.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25%
CO₂-emissie
13.11 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (53.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

4640 Inwoners
1920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1948 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenkwartier
62% Koopwoningen
4.757 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Adriaan Duyckpad 7

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Adriaan Duyckpad 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Adriaan Duyckpad 7?

De prijsindicatie voor Adriaan Duyckpad 7 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €423.000. Dat komt neer op circa €2.474 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adriaan Duyckpad 7 zich tot de wijk Staatsliedenkwartier?

Adriaan Duyckpad 7 is een eengezinswoning, tussenwoning van 171 m² in de wijk Staatsliedenkwartier. De buurt telt 1.948 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.757 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Adriaan Duyckpad 7?

Adriaan Duyckpad 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Staatsliedenkwartier, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Adriaan Duyckpad 7 vergeleken met de buurt?

Adriaan Duyckpad 7 heeft 171 m² woonoppervlakte en 635 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Staatsliedenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Adriaan Duyckpad 7 en wat betekent dat?

Adriaan Duyckpad 7 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-10-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Adriaan Duyckpad 7?

Adriaan Duyckpad 7 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenkwartier?

De wijk Staatsliedenkwartier in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 4.640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?