Eengezinswoning, hoekwoning Willem van der Hoevelaan 3 Woerden

Willem van der Hoevelaan 3, 3445 VR Woerden

90 m² Bouwjaar 2015 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Willem van der Hoevelaan 3 is een eengezinswoning, hoekwoning in Woerden, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
234 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Willem van der Hoevelaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem van der Hoevelaan 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
87.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

4640 Inwoners
1920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1948 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenkwartier
62% Koopwoningen
4.757 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem van der Hoevelaan 3

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Willem van der Hoevelaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem van der Hoevelaan 3?

De prijsindicatie voor Willem van der Hoevelaan 3 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €423.000. Dat komt neer op circa €4.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem van der Hoevelaan 3 zich tot de wijk Staatsliedenkwartier?

Willem van der Hoevelaan 3 is een eengezinswoning, hoekwoning van 90 m² in de wijk Staatsliedenkwartier. De buurt telt 1.948 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.757 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem van der Hoevelaan 3?

Willem van der Hoevelaan 3 is een eengezinswoning, hoekwoning in Staatsliedenkwartier, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Willem van der Hoevelaan 3 vergeleken met de buurt?

Willem van der Hoevelaan 3 heeft 90 m² woonoppervlakte en 234 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Staatsliedenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem van der Hoevelaan 3 en wat betekent dat?

Willem van der Hoevelaan 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem van der Hoevelaan 3?

Willem van der Hoevelaan 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenkwartier?

De wijk Staatsliedenkwartier in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 4.640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?