Streetview Willem van der Hoevelaan 2 Woerden

Willem van der Hoevelaan 2, 3445 VR Woerden

77 m² Bouwjaar 2016 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Willem van der Hoevelaan 2 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 107 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
107 m²
Inhoud
287 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Willem van der Hoevelaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem van der Hoevelaan 2

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

4640 Inwoners
1920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1948 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenkwartier
62% Koopwoningen
4.757 Inwoners per km²

Locatie van Willem van der Hoevelaan 2

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Willem van der Hoevelaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem van der Hoevelaan 2?

De prijsindicatie voor Willem van der Hoevelaan 2 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €423.000. Dat komt neer op circa €5.494 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem van der Hoevelaan 2 zich tot de wijk Staatsliedenkwartier?

Willem van der Hoevelaan 2 is een woonhuis van 77 m² in de wijk Staatsliedenkwartier. De buurt telt 1.948 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.757 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem van der Hoevelaan 2?

Willem van der Hoevelaan 2 is een woonhuis in Staatsliedenkwartier, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Willem van der Hoevelaan 2 vergeleken met de buurt?

Willem van der Hoevelaan 2 heeft 77 m² woonoppervlakte en 287 m³ inhoud. Het perceel is 107 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Staatsliedenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem van der Hoevelaan 2 en wat betekent dat?

Willem van der Hoevelaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-09-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem van der Hoevelaan 2?

Willem van der Hoevelaan 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenkwartier?

De wijk Staatsliedenkwartier in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 4.640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?