Streetview Fort Oranje 27 Woerden

Fort Oranje 27, 3445 DA Woerden

323 m² Bouwjaar 2016 Label A+++

Fort Oranje 27 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 323 m² en een perceel van 1010 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
323 m²
Perceeloppervlakte
1010 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Fort Oranje 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fort Oranje 27

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
92.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
38.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
71.8%
CO₂-emissie
8.49 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

4640 Inwoners
1920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1948 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenkwartier
62% Koopwoningen
4.757 Inwoners per km²

Locatie van Fort Oranje 27

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Fort Oranje 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Fort Oranje 27?

De prijsindicatie voor Fort Oranje 27 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €423.000. Dat komt neer op circa €1.310 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fort Oranje 27 zich tot de wijk Staatsliedenkwartier?

Fort Oranje 27 is een woonhuis van 323 m² in de wijk Staatsliedenkwartier. De buurt telt 1.948 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.757 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fort Oranje 27?

Fort Oranje 27 is een woonhuis in Staatsliedenkwartier, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Fort Oranje 27 vergeleken met de buurt?

Fort Oranje 27 heeft 323 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1010 m². In Staatsliedenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fort Oranje 27 en wat betekent dat?

Fort Oranje 27 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-09-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.49 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenkwartier?

De wijk Staatsliedenkwartier in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 4.640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?

Vanuit Fort Oranje 27 in Staatsliedenkwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?