Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning V.d. Duijn van Maasdamlaan 5 Woerden

V.d. Duijn van Maasdamlaan 5, 3445 CA Woerden

179 m² Bouwjaar 1976 6 kamers 4 slaapkamers Label D

V.d. Duijn van Maasdamlaan 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Woerden, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
179 m²
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor V.d. Duijn van Maasdamlaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel V.d. Duijn van Maasdamlaan 5

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
188.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

4640 Inwoners
1920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1948 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenkwartier
62% Koopwoningen
4.757 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van V.d. Duijn van Maasdamlaan 5

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over V.d. Duijn van Maasdamlaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van V.d. Duijn van Maasdamlaan 5?

De prijsindicatie voor V.d. Duijn van Maasdamlaan 5 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €423.000. Dat komt neer op circa €2.363 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt V.d. Duijn van Maasdamlaan 5 zich tot de wijk Staatsliedenkwartier?

V.d. Duijn van Maasdamlaan 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 179 m² in de wijk Staatsliedenkwartier. De buurt telt 1.948 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.757 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op V.d. Duijn van Maasdamlaan 5?

V.d. Duijn van Maasdamlaan 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Staatsliedenkwartier, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is V.d. Duijn van Maasdamlaan 5 vergeleken met de buurt?

V.d. Duijn van Maasdamlaan 5 heeft 179 m² woonoppervlakte. Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Staatsliedenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van V.d. Duijn van Maasdamlaan 5 en wat betekent dat?

V.d. Duijn van Maasdamlaan 5 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-10-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van V.d. Duijn van Maasdamlaan 5?

V.d. Duijn van Maasdamlaan 5 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenkwartier?

De wijk Staatsliedenkwartier in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 4.640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?