Streetview V.d. Duijn van Maasdamlaan 37 Woerden

V.d. Duijn van Maasdamlaan 37, 3445 CA Woerden

187 m² Bouwjaar 1973 Label D

V.d. Duijn van Maasdamlaan 37 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en een perceel van 360 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
360 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor V.d. Duijn van Maasdamlaan 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel V.d. Duijn van Maasdamlaan 37

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
220.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
288.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

4640 Inwoners
1920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1948 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenkwartier
62% Koopwoningen
4.757 Inwoners per km²

Locatie van V.d. Duijn van Maasdamlaan 37

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over V.d. Duijn van Maasdamlaan 37

Wat is de geschatte woningwaarde van V.d. Duijn van Maasdamlaan 37?

De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €423.000. Dat komt neer op circa €2.262 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt V.d. Duijn van Maasdamlaan 37 zich tot de wijk Staatsliedenkwartier?

V.d. Duijn van Maasdamlaan 37 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Staatsliedenkwartier. De buurt telt 1.948 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.757 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op V.d. Duijn van Maasdamlaan 37?

V.d. Duijn van Maasdamlaan 37 is een woonhuis in Staatsliedenkwartier, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is V.d. Duijn van Maasdamlaan 37 vergeleken met de buurt?

V.d. Duijn van Maasdamlaan 37 heeft 187 m² woonoppervlakte. Het perceel is 360 m². In Staatsliedenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van V.d. Duijn van Maasdamlaan 37 en wat betekent dat?

V.d. Duijn van Maasdamlaan 37 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-10-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.37 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenkwartier?

De wijk Staatsliedenkwartier in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 4.640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?

Vanuit V.d. Duijn van Maasdamlaan 37 in Staatsliedenkwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.