Streetview Utrechtsestraatweg 42 Woerden

Utrechtsestraatweg 42, 3445 AS Woerden

188 m² Bouwjaar 1930

Utrechtsestraatweg 42 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m² en een perceel van 355 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
355 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Utrechtsestraatweg 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

4640 Inwoners
1920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1948 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenkwartier
62% Koopwoningen
4.757 Inwoners per km²

Locatie van Utrechtsestraatweg 42

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Utrechtsestraatweg 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Utrechtsestraatweg 42?

De prijsindicatie voor Utrechtsestraatweg 42 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €423.000. Dat komt neer op circa €2.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Utrechtsestraatweg 42 zich tot de wijk Staatsliedenkwartier?

Utrechtsestraatweg 42 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Staatsliedenkwartier. De buurt telt 1.948 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.757 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Utrechtsestraatweg 42?

Utrechtsestraatweg 42 is een woonhuis in Staatsliedenkwartier, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Utrechtsestraatweg 42 vergeleken met de buurt?

Utrechtsestraatweg 42 heeft 188 m² woonoppervlakte. Het perceel is 355 m². In Staatsliedenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenkwartier?

De wijk Staatsliedenkwartier in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 4.640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?

Vanuit Utrechtsestraatweg 42 in Staatsliedenkwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?

Zorg en onderwijs in de buurt van Utrechtsestraatweg 42: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Staatsliedenkwartier?