Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 745 m²
Geestdorp 54 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m² en een perceel van 745 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €627.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Geestdorp 54
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
0.2 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
4.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Geestdorp is €627.000. Dat komt neer op circa €4.354 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGeestdorp 54 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Geestdorp. De buurt telt 77 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 133 inwoners per km².
Geestdorp 54 is een woonhuis in Geestdorp, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Geestdorp 54 heeft 144 m² woonoppervlakte. Het perceel is 745 m². In Geestdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €627.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Geestdorp in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €627.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Geestdorp 54 in Geestdorp bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Geestdorp 54: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij Geestdorp: restaurant (1.1 km), cafe (2.5 km).
Een woningrapport voor Geestdorp 54 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Geestdorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1968, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.