Streetview Geestdorp 35 D Woerden

Geestdorp 35 D, 3444 BE Woerden

161 m² Bouwjaar 1988 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Geestdorp 35 D is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 670 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €627.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
670 m²
Inhoud
526 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Geestdorp 35 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geestdorp 35 D

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Woerden

195 Inwoners
80 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
77 Woningvoorraad
€627.000 Gem. woningwaarde Geestdorp
83% Koopwoningen
133 Inwoners per km²

Locatie van Geestdorp 35 D

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Geestdorp 35 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Geestdorp 35 D?

De prijsindicatie voor Geestdorp 35 D ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Geestdorp is €627.000. Dat komt neer op circa €3.894 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geestdorp 35 D zich tot de wijk Geestdorp?

Geestdorp 35 D is een woonhuis van 161 m² in de wijk Geestdorp. De buurt telt 77 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 133 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geestdorp 35 D?

Geestdorp 35 D is een woonhuis in Geestdorp, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Geestdorp 35 D vergeleken met de buurt?

Geestdorp 35 D heeft 161 m² woonoppervlakte en 526 m³ inhoud. Het perceel is 670 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Geestdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €627.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geestdorp 35 D en wat betekent dat?

Geestdorp 35 D heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Geestdorp 35 D?

Geestdorp 35 D heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Geestdorp?

De wijk Geestdorp in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €627.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geestdorp?

Vanuit Geestdorp 35 D in Geestdorp bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Geestdorp?