Streetview Rietveld 82 Woerden

Rietveld 82, 3443 XD Woerden

240 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 2 slaapkamers Label G

Rietveld 82 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m², een perceel van 15500 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
15500 m²
Inhoud
900 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Rietveld 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rietveld 82

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Woerden

290 Inwoners
125 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
129 Woningvoorraad
€527.000 Gem. woningwaarde Rietveld
88% Koopwoningen
57 Inwoners per km²

Locatie van Rietveld 82

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Rietveld 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Rietveld 82?

De gemiddelde woningwaarde in Rietveld is €527.000. Dat komt neer op circa €2.196 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rietveld 82 zich tot de wijk Rietveld?

Rietveld 82 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Rietveld. De buurt telt 129 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 57 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rietveld 82?

Rietveld 82 is een woonhuis in Rietveld, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rietveld 82 vergeleken met de buurt?

Rietveld 82 heeft 240 m² woonoppervlakte en 900 m³ inhoud. Het perceel is 15500 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 60 m² per kamer. In Rietveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rietveld 82 en wat betekent dat?

Rietveld 82 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-05-27. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rietveld 82?

Rietveld 82 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rietveld?

De wijk Rietveld in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rietveld?

Vanuit Rietveld 82 in Rietveld bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.