Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 328 m²
- Perceeloppervlakte
- 2320 m²
- Inhoud
- 600 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Rietveld 78 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 328 m², een perceel van 2320 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rietveld 78
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
1 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
4.4 kmDe prijsindicatie voor Rietveld 78 ligt rond €725.000 tot €825.000. De gemiddelde woningwaarde in Rietveld is €527.000. Dat komt neer op circa €1.607 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRietveld 78 is een woonhuis van 328 m² in de wijk Rietveld. De buurt telt 129 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 57 inwoners per km².
Rietveld 78 is een woonhuis in Rietveld, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rietveld 78 heeft 328 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 2320 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 55 m² per kamer. In Rietveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rietveld 78 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-07-19. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Rietveld 78 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Rietveld in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Rietveld 78 in Rietveld bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rietveld 78: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2.6 km.