Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 216 m²
- Perceeloppervlakte
- 534 m²
Wijnant Nuijenstraat 2 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m² en een perceel van 534 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wijnant Nuijenstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schilderskwartier is €338.000. Dat komt neer op circa €1.565 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWijnant Nuijenstraat 2 is een woonhuis van 216 m² in de wijk Schilderskwartier. De buurt telt 2.742 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.381 inwoners per km².
Wijnant Nuijenstraat 2 is een woonhuis in Schilderskwartier, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Wijnant Nuijenstraat 2 heeft 216 m² woonoppervlakte. Het perceel is 534 m². In Schilderskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Schilderskwartier in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 6.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Wijnant Nuijenstraat 2 in Schilderskwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wijnant Nuijenstraat 2: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Schilderskwartier: restaurant (0.5 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Wijnant Nuijenstraat 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Schilderskwartier. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1969, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.