Streetview Rembrandtlaan 36 Woerden

Rembrandtlaan 36, 3443 EH Woerden

111 m² Bouwjaar 1955 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Rembrandtlaan 36 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 147 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
387 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtlaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtlaan 36

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
130.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
197.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

6110 Inwoners
2755 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2742 Woningvoorraad
€338.000 Gem. woningwaarde Schilderskwartier
50% Koopwoningen
6.381 Inwoners per km²

Locatie van Rembrandtlaan 36

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Rembrandtlaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtlaan 36?

De prijsindicatie voor Rembrandtlaan 36 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Schilderskwartier is €338.000. Dat komt neer op circa €3.045 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtlaan 36 zich tot de wijk Schilderskwartier?

Rembrandtlaan 36 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Schilderskwartier. De buurt telt 2.742 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.381 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtlaan 36?

Rembrandtlaan 36 is een woonhuis in Schilderskwartier, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rembrandtlaan 36 vergeleken met de buurt?

Rembrandtlaan 36 heeft 111 m² woonoppervlakte en 387 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Schilderskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtlaan 36 en wat betekent dat?

Rembrandtlaan 36 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-06-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rembrandtlaan 36?

Rembrandtlaan 36 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schilderskwartier?

De wijk Schilderskwartier in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 6.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schilderskwartier?

Vanuit Rembrandtlaan 36 in Schilderskwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.