Benedenwoning (appartement) Rembrandtlaan 153 Woerden

Rembrandtlaan 153, 3443 EE Woerden

72 m² Bouwjaar 1962 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Rembrandtlaan 153 is een benedenwoning (appartement) in Woerden, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
221 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtlaan 153

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtlaan 153

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

6110 Inwoners
2755 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2742 Woningvoorraad
€338.000 Gem. woningwaarde Schilderskwartier
50% Koopwoningen
6.381 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rembrandtlaan 153

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Rembrandtlaan 153

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtlaan 153?

De prijsindicatie voor Rembrandtlaan 153 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Schilderskwartier is €338.000. Dat komt neer op circa €4.694 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtlaan 153 zich tot de wijk Schilderskwartier?

Rembrandtlaan 153 is een benedenwoning (appartement) van 72 m² in de wijk Schilderskwartier. De buurt telt 2.742 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.381 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtlaan 153?

Rembrandtlaan 153 is een benedenwoning (appartement) in Schilderskwartier, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rembrandtlaan 153 vergeleken met de buurt?

Rembrandtlaan 153 heeft 72 m² woonoppervlakte en 221 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Schilderskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtlaan 153 en wat betekent dat?

Rembrandtlaan 153 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-08-15. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rembrandtlaan 153?

Rembrandtlaan 153 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schilderskwartier?

De wijk Schilderskwartier in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 6.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schilderskwartier?