Streetview de Savornin Lohmanstraat 97 Winterswijk

de Savornin Lohmanstraat 97, 7103 GV Winterswijk

182 m² Bouwjaar 1987 9 kamers 6 slaapkamers Label B

de Savornin Lohmanstraat 97 is een woonhuis in Winterswijk, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 820 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
820 m²
Inhoud
869 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor de Savornin Lohmanstraat 97

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel de Savornin Lohmanstraat 97

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Winterswijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Winterswijk

5285 Inwoners
2190 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2204 Woningvoorraad
€315.000 Gem. woningwaarde Winterswijk-Noordwest
89% Koopwoningen
2.726 Inwoners per km²

Locatie van de Savornin Lohmanstraat 97

Vergelijkbare woningen in Winterswijk

Veelgestelde vragen over de Savornin Lohmanstraat 97

Wat is de geschatte woningwaarde van de Savornin Lohmanstraat 97?

De prijsindicatie voor de Savornin Lohmanstraat 97 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Winterswijk-Noordwest is €315.000. Dat komt neer op circa €1.731 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Savornin Lohmanstraat 97 zich tot de wijk Winterswijk-Noordwest?

de Savornin Lohmanstraat 97 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Winterswijk-Noordwest. De buurt telt 2.204 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.726 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Savornin Lohmanstraat 97?

de Savornin Lohmanstraat 97 is een woonhuis in Winterswijk-Noordwest, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is de Savornin Lohmanstraat 97 vergeleken met de buurt?

de Savornin Lohmanstraat 97 heeft 182 m² woonoppervlakte en 869 m³ inhoud. Het perceel is 820 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Winterswijk-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van de Savornin Lohmanstraat 97 en wat betekent dat?

de Savornin Lohmanstraat 97 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-03-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van de Savornin Lohmanstraat 97?

de Savornin Lohmanstraat 97 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Winterswijk-Noordwest?

De wijk Winterswijk-Noordwest in Winterswijk (Gelderland) kenmerkt zich door 5.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Winterswijk-Noordwest?