Streetview Korenburgerveenweg 11 Winterswijk Corle

Korenburgerveenweg 11, 7119 AR Winterswijk Corle

324 m² Bouwjaar 1930

Korenburgerveenweg 11 is een woonhuis in Winterswijk Corle, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 324 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
324 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Korenburgerveenweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Winterswijk Corle

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Winterswijk Corle

760 Inwoners
330 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
298 Woningvoorraad
€421.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Corle en omgeving
79% Koopwoningen
41 Inwoners per km²

Locatie van Korenburgerveenweg 11

Vergelijkbare woningen in Winterswijk Corle

Veelgestelde vragen over Korenburgerveenweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Korenburgerveenweg 11?

De prijsindicatie voor Korenburgerveenweg 11 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Corle en omgeving is €421.000. Dat komt neer op circa €1.299 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korenburgerveenweg 11 zich tot de wijk Verspreide huizen Corle en omgeving?

Korenburgerveenweg 11 is een woonhuis van 324 m² in de wijk Verspreide huizen Corle en omgeving. De buurt telt 298 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 41 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korenburgerveenweg 11?

Korenburgerveenweg 11 is een woonhuis in Verspreide huizen Corle en omgeving, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Korenburgerveenweg 11 vergeleken met de buurt?

Korenburgerveenweg 11 heeft 324 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Corle en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Corle en omgeving?

De wijk Verspreide huizen Corle en omgeving in Winterswijk Corle (Gelderland) kenmerkt zich door 760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Corle en omgeving?

Vanuit Korenburgerveenweg 11 in Verspreide huizen Corle en omgeving bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Corle en omgeving?

Zorg en onderwijs in de buurt van Korenburgerveenweg 11: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 3.5 km, kinderdagverblijf op 2.7 km, middelbare school op 3.3 km.