Streetview C F van Sytzamastraat 8 Winsum

C F van Sytzamastraat 8, 9951 AK Winsum

174 m² Bouwjaar 1948 Label C

C F van Sytzamastraat 8 is een woonhuis in Winsum, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m² en een perceel van 580 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
580 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor C F van Sytzamastraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel C F van Sytzamastraat 8

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
162 kWh/m²
Primaire fossiele energie
225.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.2%
CO₂-emissie
40.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Winsum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

15.8 km

Buurtinformatie in Winsum

1370 Inwoners
625 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
736 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Winsum Zuid - West
68% Koopwoningen
1.517 Inwoners per km²

Locatie van C F van Sytzamastraat 8

Vergelijkbare woningen in Winsum

Veelgestelde vragen over C F van Sytzamastraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van C F van Sytzamastraat 8?

De gemiddelde woningwaarde in Winsum Zuid - West is €252.000. Dat komt neer op circa €1.448 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt C F van Sytzamastraat 8 zich tot de wijk Winsum Zuid - West?

C F van Sytzamastraat 8 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Winsum Zuid - West. De buurt telt 736 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.517 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op C F van Sytzamastraat 8?

C F van Sytzamastraat 8 is een woonhuis in Winsum Zuid - West, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is C F van Sytzamastraat 8 vergeleken met de buurt?

C F van Sytzamastraat 8 heeft 174 m² woonoppervlakte. Het perceel is 580 m². In Winsum Zuid - West ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van C F van Sytzamastraat 8 en wat betekent dat?

C F van Sytzamastraat 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.34 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Winsum Zuid - West?

De wijk Winsum Zuid - West in Winsum (Groningen) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Winsum Zuid - West?

Vanuit C F van Sytzamastraat 8 in Winsum Zuid - West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 0.3 km.