Streetview Kloostergang 15 Winschoten

Kloostergang 15, 9675 RG Winschoten

295 m² Bouwjaar 2002 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Kloostergang 15 is een woonhuis in Winschoten, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 295 m², een perceel van 1371 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
295 m²
Perceeloppervlakte
1371 m²
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kloostergang 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kloostergang 15

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Winschoten

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

21.8 km

Buurtinformatie in Winschoten

1220 Inwoners
500 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
498 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Winschoten-Grintweg
95% Koopwoningen
1.888 Inwoners per km²

Locatie van Kloostergang 15

Vergelijkbare woningen in Winschoten

Veelgestelde vragen over Kloostergang 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Kloostergang 15?

De gemiddelde woningwaarde in Winschoten-Grintweg is €376.000. Dat komt neer op circa €1.275 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kloostergang 15 zich tot de wijk Winschoten-Grintweg?

Kloostergang 15 is een woonhuis van 295 m² in de wijk Winschoten-Grintweg. De buurt telt 498 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.888 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kloostergang 15?

Kloostergang 15 is een woonhuis in Winschoten-Grintweg, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kloostergang 15 vergeleken met de buurt?

Kloostergang 15 heeft 295 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1371 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 59 m² per kamer. In Winschoten-Grintweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kloostergang 15 en wat betekent dat?

Kloostergang 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kloostergang 15?

Kloostergang 15 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Winschoten-Grintweg?

De wijk Winschoten-Grintweg in Winschoten (Groningen) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Winschoten-Grintweg?

Vanuit Kloostergang 15 in Winschoten-Grintweg bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.