Streetview Kloostergang 92 Winschoten

Kloostergang 92, 9675 RE Winschoten

206 m² Bouwjaar 2008 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Kloostergang 92 is een woonhuis in Winschoten, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m², een perceel van 783 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
783 m²
Inhoud
846 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kloostergang 92

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kloostergang 92

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
127.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.1%
CO₂-emissie
21.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Winschoten

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

21.8 km

Buurtinformatie in Winschoten

1220 Inwoners
500 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
498 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Winschoten-Grintweg
95% Koopwoningen
1.888 Inwoners per km²

Locatie van Kloostergang 92

Vergelijkbare woningen in Winschoten

Veelgestelde vragen over Kloostergang 92

Wat is de geschatte woningwaarde van Kloostergang 92?

De gemiddelde woningwaarde in Winschoten-Grintweg is €376.000. Dat komt neer op circa €1.825 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kloostergang 92 zich tot de wijk Winschoten-Grintweg?

Kloostergang 92 is een woonhuis van 206 m² in de wijk Winschoten-Grintweg. De buurt telt 498 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.888 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kloostergang 92?

Kloostergang 92 is een woonhuis in Winschoten-Grintweg, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kloostergang 92 vergeleken met de buurt?

Kloostergang 92 heeft 206 m² woonoppervlakte en 846 m³ inhoud. Het perceel is 783 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Winschoten-Grintweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kloostergang 92 en wat betekent dat?

Kloostergang 92 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-03-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kloostergang 92?

Kloostergang 92 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Winschoten-Grintweg?

De wijk Winschoten-Grintweg in Winschoten (Groningen) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Winschoten-Grintweg?

Vanuit Kloostergang 92 in Winschoten-Grintweg bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.