Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 176 m²
Mr. Jan Freseman Viëtor-straat 7 is een woonhuis in Winschoten, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m² en een perceel van 176 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mr. Jan Freseman Viëtor-straat 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
8.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
21.7 kmDe prijsindicatie voor Mr. Jan Freseman Viëtor-straat 7 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Winschoten-Centrum is €232.000. Dat komt neer op circa €1.771 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMr. Jan Freseman Viëtor-straat 7 is een woonhuis van 131 m² in de wijk Winschoten-Centrum. De buurt telt 2.529 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.736 inwoners per km².
Mr. Jan Freseman Viëtor-straat 7 is een woonhuis in Winschoten-Centrum, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Mr. Jan Freseman Viëtor-straat 7 heeft 131 m² woonoppervlakte. Het perceel is 176 m². In Winschoten-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mr. Jan Freseman Viëtor-straat 7 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-10-13. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Winschoten-Centrum in Winschoten (Groningen) kenmerkt zich door 4.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Mr. Jan Freseman Viëtor-straat 7 in Winschoten-Centrum bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.