Villa, vrijstaande woning Pieter Joostenlaan 14 Wilnis

Pieter Joostenlaan 14, 3648 XR Wilnis

182 m² Bouwjaar 1992 7 kamers 6 slaapkamers Label B

Pieter Joostenlaan 14 is een villa, vrijstaande woning in Wilnis, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 507 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
507 m²
Inhoud
758 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€950.000 tot €1.200.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan vaarwater, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pieter Joostenlaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Joostenlaan 14

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

9.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

14.5 km

Buurtinformatie in Wilnis

1990 Inwoners
880 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
830 Woningvoorraad
€496.000 Gem. woningwaarde Wilnis Dorp
71% Koopwoningen
3.254 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter Joostenlaan 14

Vergelijkbare woningen in Wilnis

Veelgestelde vragen over Pieter Joostenlaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Joostenlaan 14?

De prijsindicatie voor Pieter Joostenlaan 14 ligt rond €950.000 tot €1.200.000. De gemiddelde woningwaarde in Wilnis Dorp is €496.000. Dat komt neer op circa €2.725 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Joostenlaan 14 zich tot de wijk Wilnis Dorp?

Pieter Joostenlaan 14 is een villa, vrijstaande woning van 182 m² in de wijk Wilnis Dorp. De buurt telt 830 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.254 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Joostenlaan 14?

Pieter Joostenlaan 14 is een villa, vrijstaande woning in Wilnis Dorp, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pieter Joostenlaan 14 vergeleken met de buurt?

Pieter Joostenlaan 14 heeft 182 m² woonoppervlakte en 758 m³ inhoud. Het perceel is 507 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Wilnis Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Joostenlaan 14 en wat betekent dat?

Pieter Joostenlaan 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-06-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter Joostenlaan 14?

Pieter Joostenlaan 14 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Wilnis Dorp?

De wijk Wilnis Dorp in Wilnis (Utrecht) kenmerkt zich door 1.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wilnis Dorp?

Vanuit Pieter Joostenlaan 14 in Wilnis Dorp bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 9.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.