Streetview Burgemeester van Trichtlaan 94 Wilnis

Burgemeester van Trichtlaan 94, 3648 VJ Wilnis

110 m² Bouwjaar 1972 5 kamers Label D

Burgemeester van Trichtlaan 94 is een woonhuis in Wilnis, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 308 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
308 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Trichtlaan 94

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Trichtlaan 94

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Wilnis

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

15.2 km

Buurtinformatie in Wilnis

4785 Inwoners
1960 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1967 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde de Maricken-Veenzijde
66% Koopwoningen
3.977 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester van Trichtlaan 94

Vergelijkbare woningen in Wilnis

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Trichtlaan 94

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Trichtlaan 94?

De gemiddelde woningwaarde in de Maricken-Veenzijde is €455.000. Dat komt neer op circa €4.136 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Trichtlaan 94 zich tot de wijk de Maricken-Veenzijde?

Burgemeester van Trichtlaan 94 is een woonhuis van 110 m² in de wijk de Maricken-Veenzijde. De buurt telt 1.967 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.977 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Trichtlaan 94?

Burgemeester van Trichtlaan 94 is een woonhuis in de Maricken-Veenzijde, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester van Trichtlaan 94 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Trichtlaan 94 heeft 110 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 308 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In de Maricken-Veenzijde ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Trichtlaan 94 en wat betekent dat?

Burgemeester van Trichtlaan 94 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Trichtlaan 94?

Burgemeester van Trichtlaan 94 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in de Maricken-Veenzijde?

De wijk de Maricken-Veenzijde in Wilnis (Utrecht) kenmerkt zich door 4.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij de Maricken-Veenzijde?

Vanuit Burgemeester van Trichtlaan 94 in de Maricken-Veenzijde bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10 km, snelwegoprit op 0.9 km.