Streetview Burgemeester van Trichtlaan 55 Wilnis

Burgemeester van Trichtlaan 55, 3648 VG Wilnis

130 m² Bouwjaar 1967 6 kamers Label A

Burgemeester van Trichtlaan 55 is een woonhuis in Wilnis, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 350 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
350 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Trichtlaan 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Trichtlaan 55

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
147.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
36.1%
CO₂-emissie
27.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wilnis

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

15.2 km

Buurtinformatie in Wilnis

4785 Inwoners
1960 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1967 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde de Maricken-Veenzijde
66% Koopwoningen
3.977 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester van Trichtlaan 55

Vergelijkbare woningen in Wilnis

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Trichtlaan 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Trichtlaan 55?

De prijsindicatie voor Burgemeester van Trichtlaan 55 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in de Maricken-Veenzijde is €455.000. Dat komt neer op circa €3.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Trichtlaan 55 zich tot de wijk de Maricken-Veenzijde?

Burgemeester van Trichtlaan 55 is een woonhuis van 130 m² in de wijk de Maricken-Veenzijde. De buurt telt 1.967 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.977 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Trichtlaan 55?

Burgemeester van Trichtlaan 55 is een woonhuis in de Maricken-Veenzijde, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester van Trichtlaan 55 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Trichtlaan 55 heeft 130 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 350 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In de Maricken-Veenzijde ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Trichtlaan 55 en wat betekent dat?

Burgemeester van Trichtlaan 55 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Trichtlaan 55?

Burgemeester van Trichtlaan 55 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in de Maricken-Veenzijde?

De wijk de Maricken-Veenzijde in Wilnis (Utrecht) kenmerkt zich door 4.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij de Maricken-Veenzijde?