Streetview Burgemeester Padmosweg 170 Wilnis

Burgemeester Padmosweg 170, 3648 BM Wilnis

149 m² Bouwjaar 1950 Label C

Burgemeester Padmosweg 170 is een woonhuis in Wilnis, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en een perceel van 371 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
371 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Padmosweg 170

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Padmosweg 170

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wilnis

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

9.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

14.5 km

Buurtinformatie in Wilnis

1990 Inwoners
880 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
830 Woningvoorraad
€496.000 Gem. woningwaarde Wilnis Dorp
71% Koopwoningen
3.254 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Padmosweg 170

Vergelijkbare woningen in Wilnis

Veelgestelde vragen over Burgemeester Padmosweg 170

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Padmosweg 170?

De prijsindicatie voor Burgemeester Padmosweg 170 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Wilnis Dorp is €496.000. Dat komt neer op circa €3.329 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Padmosweg 170 zich tot de wijk Wilnis Dorp?

Burgemeester Padmosweg 170 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Wilnis Dorp. De buurt telt 830 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.254 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Padmosweg 170?

Burgemeester Padmosweg 170 is een woonhuis in Wilnis Dorp, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Padmosweg 170 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Padmosweg 170 heeft 149 m² woonoppervlakte. Het perceel is 371 m². In Wilnis Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Padmosweg 170 en wat betekent dat?

Burgemeester Padmosweg 170 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Wilnis Dorp?

De wijk Wilnis Dorp in Wilnis (Utrecht) kenmerkt zich door 1.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wilnis Dorp?

Vanuit Burgemeester Padmosweg 170 in Wilnis Dorp bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 9.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wilnis Dorp?