Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 609 m²
- Perceeloppervlakte
- 2230 m²
- Inhoud
- 2354 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Steenpad 13 is een niet-woning in Willemstad, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 609 m² en een perceel van 2230 m². Het energielabel is A.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Steenpad 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
1,4 kmSupermarkt
1,8 kmHuisarts
1,7 kmTreinstation
14,3 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
1,8 kmMiddelbare school
14,1 kmApotheek
7,5 kmZiekenhuis
15,1 kmRestaurant
1,8 kmCafé
6,7 kmBibliotheek
7,2 kmBioscoop
20 kmSteenpad 13 ligt in de buurt Verspreide huizen Willemstad in Willemstad. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 430 inwoners en 168 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 85% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 502.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,8 km tot een supermarkt, 1,4 km tot een basisschool en 1,7 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Willemstad €502.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSteenpad 13 is een niet-woning van 609 m² in de CBS-buurt Verspreide huizen Willemstad. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 168 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 28 inwoners per km².
Steenpad 13 is een niet-woning in Verspreide huizen Willemstad, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Steenpad 13 heeft 609 m² woonoppervlakte en 2354 m³ inhoud. Het perceel is 2230 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Willemstad €502.000.
Steenpad 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-12-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 32.89 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Verspreide huizen Willemstad in Willemstad (Noord-Brabant) 430 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €502.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Willemstad in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,8 km tot een supermarkt, 1,4 km tot een basisschool, 1,7 km tot een huisarts, 14,3 km tot een treinstation, 3 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Willemstad in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 15,1 km tot een ziekenhuis, 7,5 km tot een apotheek, 1,8 km tot een kinderdagverblijf, 14,1 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Willemstad in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,8 km tot een restaurant, 6,7 km tot een café.
Een woningrapport voor Steenpad 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Willemstad. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Willemstad presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.