Streetview Koningin Wilhelminalaan 33 Wilhelminaoord

Koningin Wilhelminalaan 33, 8384 GG Wilhelminaoord

197 m² Bouwjaar 1913

Koningin Wilhelminalaan 33 is een woonhuis in Wilhelminaoord, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m² en een perceel van 5255 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €410.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
5255 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminalaan 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Wilhelminaoord

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

10.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.8 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.5 km

Buurtinformatie in Wilhelminaoord

175 Inwoners
80 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
77 Woningvoorraad
€410.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Wilhelminaoord
62% Koopwoningen
78 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Wilhelminalaan 33

Vergelijkbare woningen in Wilhelminaoord

Veelgestelde vragen over Koningin Wilhelminalaan 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Wilhelminalaan 33?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Wilhelminaoord is €410.000. Dat komt neer op circa €2.081 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Wilhelminalaan 33 zich tot de wijk Verspreide huizen Wilhelminaoord?

Koningin Wilhelminalaan 33 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Verspreide huizen Wilhelminaoord. De buurt telt 77 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 78 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Wilhelminalaan 33?

Koningin Wilhelminalaan 33 is een woonhuis in Verspreide huizen Wilhelminaoord, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningin Wilhelminalaan 33 vergeleken met de buurt?

Koningin Wilhelminalaan 33 heeft 197 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5255 m². In Verspreide huizen Wilhelminaoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €410.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Wilhelminaoord?

De wijk Verspreide huizen Wilhelminaoord in Wilhelminaoord (Drenthe) kenmerkt zich door 175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €410.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Wilhelminaoord?

Vanuit Koningin Wilhelminalaan 33 in Verspreide huizen Wilhelminaoord bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 10.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Wilhelminaoord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Wilhelminalaan 33: ziekenhuis op 9.8 km, apotheek op 2.8 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 10 km.