Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 243 m²
- Perceeloppervlakte
- 3700 m²
Koningin Wilhelminalaan 31 is een woonhuis in Wilhelminaoord, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 243 m² en een perceel van 3700 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €410.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminalaan 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
3.7 kmHuisarts
2.8 kmTreinstation
10.4 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
10 kmApotheek
2.8 kmZiekenhuis
9.8 kmRestaurant
3 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
10.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Wilhelminaoord is €410.000. Dat komt neer op circa €1.687 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Wilhelminalaan 31 is een woonhuis van 243 m² in de wijk Verspreide huizen Wilhelminaoord. De buurt telt 77 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 78 inwoners per km².
Koningin Wilhelminalaan 31 is een woonhuis in Verspreide huizen Wilhelminaoord, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Koningin Wilhelminalaan 31 heeft 243 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3700 m². In Verspreide huizen Wilhelminaoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €410.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Wilhelminaoord in Wilhelminaoord (Drenthe) kenmerkt zich door 175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €410.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Koningin Wilhelminalaan 31 in Verspreide huizen Wilhelminaoord bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 10.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Wilhelminalaan 31: ziekenhuis op 9.8 km, apotheek op 2.8 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 10 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Wilhelminaoord: restaurant (3 km), cafe (3.5 km).