Streetview Merkebuorren 32 Wijnjewoude

Merkebuorren 32, 9241 GG Wijnjewoude

174 m² Bouwjaar 1908 Label D

Merkebuorren 32 is een woonhuis in Wijnjewoude, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m² en een perceel van 368 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €275.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
368 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Merkebuorren 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Merkebuorren 32

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wijnjewoude

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

24.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.7 km
Horeca

Restaurant

4.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Wijnjewoude

565 Inwoners
250 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
246 Woningvoorraad
€275.000 Gem. woningwaarde Wijnjewoude-Centrum
63% Koopwoningen
2.170 Inwoners per km²

Locatie van Merkebuorren 32

Vergelijkbare woningen in Wijnjewoude

Veelgestelde vragen over Merkebuorren 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Merkebuorren 32?

De gemiddelde woningwaarde in Wijnjewoude-Centrum is €275.000. Dat komt neer op circa €1.580 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Merkebuorren 32 zich tot de wijk Wijnjewoude-Centrum?

Merkebuorren 32 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Wijnjewoude-Centrum. De buurt telt 246 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.170 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Merkebuorren 32?

Merkebuorren 32 is een woonhuis in Wijnjewoude-Centrum, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Merkebuorren 32 vergeleken met de buurt?

Merkebuorren 32 heeft 174 m² woonoppervlakte. Het perceel is 368 m². In Wijnjewoude-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €275.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Merkebuorren 32 en wat betekent dat?

Merkebuorren 32 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-02-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Wijnjewoude-Centrum?

De wijk Wijnjewoude-Centrum in Wijnjewoude (Friesland) kenmerkt zich door 565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €275.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wijnjewoude-Centrum?

Vanuit Merkebuorren 32 in Wijnjewoude-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 24.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wijnjewoude-Centrum?