Streetview Valkenburgerweg 117 Wijlre

Valkenburgerweg 117, 6321 GC Wijlre

265 m² Bouwjaar 1935 9 kamers 4 slaapkamers Label D

Valkenburgerweg 117 is een woonhuis in Wijlre, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m², een perceel van 634 m² en 9 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €373.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
265 m²
Perceeloppervlakte
634 m²
Inhoud
1222 m³
Kamers
9
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Valkenburgerweg 117

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenburgerweg 117

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
197.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
272.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wijlre

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Wijlre

260 Inwoners
115 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
118 Woningvoorraad
€373.000 Gem. woningwaarde Etenaken
81% Koopwoningen
757 Inwoners per km²

Locatie van Valkenburgerweg 117

Vergelijkbare woningen in Wijlre

Veelgestelde vragen over Valkenburgerweg 117

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenburgerweg 117?

De gemiddelde woningwaarde in Etenaken is €373.000. Dat komt neer op circa €1.408 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenburgerweg 117 zich tot de wijk Etenaken?

Valkenburgerweg 117 is een woonhuis van 265 m² in de wijk Etenaken. De buurt telt 118 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 757 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenburgerweg 117?

Valkenburgerweg 117 is een woonhuis in Etenaken, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valkenburgerweg 117 vergeleken met de buurt?

Valkenburgerweg 117 heeft 265 m² woonoppervlakte en 1222 m³ inhoud. Het perceel is 634 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Etenaken ligt de gemiddelde woningwaarde op €373.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenburgerweg 117 en wat betekent dat?

Valkenburgerweg 117 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-06-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valkenburgerweg 117?

Valkenburgerweg 117 heeft 9 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Etenaken?

De wijk Etenaken in Wijlre (Limburg) kenmerkt zich door 260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €373.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Etenaken?

Vanuit Valkenburgerweg 117 in Etenaken bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.1 km.