Streetview Van Wachtendonckplein 1 B Wijlre

Van Wachtendonckplein 1 B, 6321 BE Wijlre

231 m² Bouwjaar 1960 9 kamers 6 slaapkamers Label A

Van Wachtendonckplein 1 B is een woonhuis in Wijlre, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m², een perceel van 828 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
231 m²
Perceeloppervlakte
828 m²
Inhoud
942 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van Wachtendonckplein 1 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Wachtendonckplein 1 B

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Wijlre

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Wijlre

1920 Inwoners
895 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
920 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Wijlre
62% Koopwoningen
2.018 Inwoners per km²

Locatie van Van Wachtendonckplein 1 B

Vergelijkbare woningen in Wijlre

Veelgestelde vragen over Van Wachtendonckplein 1 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Wachtendonckplein 1 B?

De prijsindicatie voor Van Wachtendonckplein 1 B ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Wijlre is €281.000. Dat komt neer op circa €1.216 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Wachtendonckplein 1 B zich tot de wijk Wijlre?

Van Wachtendonckplein 1 B is een woonhuis van 231 m² in de wijk Wijlre. De buurt telt 920 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Wachtendonckplein 1 B?

Van Wachtendonckplein 1 B is een woonhuis in Wijlre, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Wachtendonckplein 1 B vergeleken met de buurt?

Van Wachtendonckplein 1 B heeft 231 m² woonoppervlakte en 942 m³ inhoud. Het perceel is 828 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Wijlre ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Wachtendonckplein 1 B en wat betekent dat?

Van Wachtendonckplein 1 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Van Wachtendonckplein 1 B?

Van Wachtendonckplein 1 B heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wijlre?

De wijk Wijlre in Wijlre (Limburg) kenmerkt zich door 1.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wijlre?

Vanuit Van Wachtendonckplein 1 B in Wijlre bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.2 km.